آموزش پژوهی

آموزش‌پژوهی یک گروه آموزشی و پژوهشی مستقل است که تحت نظارت  دکتر محمد نیرو اداره می‌گردد. هدف اصلی مجموعه خدمت در عرصه تعلیم و تربیت برای رشد و بالندگی مدارس ایران اسلامی و ارتقای دانش، بینش، کنش و تعهد معلمان این مرز و بوم مقدس است.

کلاس و لایو حرفه‌ای با نرم‌افزار vmix

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
فروش ویژه 475000 تومان
  • مدرس: دکتر محمد نیرو، مدیر وب‌سایت آموزش پژوهی
  • نوع آموزش‌: فیلم ضبط شده وبینار
  • مخاطب: مدرس‌ها، سخنرانان و تولیدکنندگان محتوا
  • مدت زمان: ۶ ساعت و ۴۵ دقیقه
  • فرمت فایل: فیلم MP4 دانلودی
  • حجم فایل: ۱۶۳۲ مگابایت
  • قیمت: 975 هزار تومان

توضیحات دوره

برای استفاده از این دوره چه پیش‌نیازی وجود دارد؟

شما با داشتن یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر نسبتا خوب و همچنین در صورت امکان یک موبایل هوشمند همراه با اینترنت می‌توانید از محتوای این دوره استفاده کنید. البته فرض بر این است که با اصول اولیه کار با کامپیوتر آشنا باشید.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش vmix برای تمام افرادی که در تدریس و تولید محتوا هستند مفید است. معلم ها و مدرس‌ها و سخنرانانی که می‌خواهند در کارشان موفق‌تر باشند و کیفیت آموزش‌های آنلاین خود را افزایش دهند می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

آیا قیمت این دوره گران نیست؟

در این دوره مطالب ناب و جدیدی یاد می‌گیرید که می‌تواند کیفیت کلاس‌های آنلاین شما را متحول کند. اگر همین الان مدرس موفقی هستید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که با برگزاری اولین پخش زنده نه‌تنها مبلغ دوره برخواهد گشت؛ بلکه شرکت‌کنندگان از جذابیت این نوع آموزش‌ها متحیر خواهند شد.

آیا نمونه‌ای از پخش زنده وجود دارد تا بتوانیم ببینیم؟

بله. ما اخیرا در یکی از وبینارهای جدیدمان از این امکان استفاده کردیم. می‌توانید فیلم آن را در زیر ببینید:

آیا برای برگزاری پخش زنده لازم است سرویس خاصی را خریداری کنم؟

البته سرویس‌های پولی مختلفی وجود دارد؛ ولی می‌توان از طریق سرویس رایگان آپارات و همچنین لایو اینستاگرام را برگزار کرد. در این‌صورت دیگر نیازی به خرید سرویس نیست؛ البته توجه کنید از طریق سرویس‌هایی مثل آپارات می‌توانید را در سایت خودتان برگزار کنید تا مخاطب حس و حال بهتری داشته باشد!

نظر و تجربه یک معلم از دوره آموزش آنلاین برای حرفه ای با نرم افزار ویمیکس

آقای حیات معلم ریاضی از شهر اهواز توانستند کلاس‌های خود را با استفاده از این نرم‌افزار کاملا متفاوت کرده و موجب شگفتی دانش‌آموزانشان شوند.

آقای دکتر اکبر نیک پژوه از اعضای هیات علمی مجتمع تحقیقاتی شهید رجایی تهران نیز بعد از خرید بسته آموزش وی‌میکس از سایت آموزش پژوهی ویدوهایی حرفه‌ای را تولید و منتشر کرده و می‌کنند.

اسکرول به بالا